Rodinný dom v obci Dolná Seč

Dom v Dolnej Seči Vás presvedčí o tom, že i v tejto lokalite je možné obklopiť sa pokojnou atmosférou a zároveň využívať blízkosť mesta Levice. Rodinný dom v Dolnej Seči ponúka rôzne využitia. Je veľký a na dobrom mieste. Môžete si splniť svoj sen a bývať vo veľkom dome s množstvom miestností alebo dom môžete využiť aj na podnikateľské účely. 

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Dolná Seč. Pozemok, na ktorom stojí poschodový dom je rovinatý. Vo dvore je pristavená jedna garáž a súčasťou domu je druhá garáž. Je to veľká výhoda, pretože ak vlastníte dve autá každé jedno auto môže byť bez problémov garážované. Na pozemku sa nachádza aj hospodárska budova, ktorá poskytuje úložný priestor na záhradné náradie a poprípade letnú kuchyňu. Celková rozloha pozemku je 2324m2. Na pozemku sa nachádza voda, elektrika plyn a žumpa. 

Kto Vám to predáva

Dobrý deň, vítam vás na mojej stránke :) Volám sa Marek Kusý a som realitný maklér. Pomáham ľuďom pri predaji nehnuteľnosti a riešiť ich problémy s nehnuteľnosťami.
Viac informácii o mne nájdete tu >>>  

Najnovšie články

Rodinný dom pozostáva z troch podlaží. Jedno je podzemné podlažie, teda pivnica. Dve sú nadzemné podlažia, teda prízemie domu a poschodie domu. Rozloha domu je cca 300m2 + celý dom je podpivničený. 

Pivnica pozostáva z viacerých miestností a nachádza sa tu spomínaná jedna garáž. Prízemie pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety a 3 izieb. Poschodie je rovnako dispozične rozmiestnené ako prízemie. Poschodie pozostáva z predsiene, chodby, kuchyne, kúpeľne, samostatnej toalety a 3 izieb.

Ak si to celé zrekapitulujeme tak rodinný dom pozostáva z troch podlaží, jedno podzemné teda celý dom je podpivničený a dve nadzemné podlažia. Poschodový dom poskytuje možnosť aby tam bývali dve rodiny, pretože má rovnaké podlažia, v ktorých sa nachádzajú 2 kuchyne, 2 kúpeľne, 2 toalety, 2chodby, 2 predsiene, 3 balkóny, 1 menšia terasa s výstupom do zadného dvora a 6izieb. 

Video celej nehnuteľnosti si môžete pozrieť tu:

Dom bol kolaudovaný v roku 1976 a boli na ňom robené drobné rekonštrukčné úpravy. Dom je vo väčšine v pôvodnom stave. Ale aj keď je v pôvodnom nemodernom stave o dom sa majitelia vždy starali veľmi dobre a preto je vo veľmi dobrom stave. Dá sa povedať, že po menších úpravách je možné dom obývať bez problémov, pretože v dome funguje elektrika, voda a aj kúrenie, ktoré cez radiátory vyhreje celý dom. 

Kúpeľňa na prízemí prešla rekonštrukciou nachádza sa v nej nový sprchový kút, nové umývadlo a bol vymenený celý obklad kúpeľne.

Prostredie je v okolí domu je tiché a pokojné. Váš dvor sa nachádza za domom, kde nebudete počuť žiadnych susedov ani ruch áut z cesty a čo je najlepšie nikto Vám nebude pozerať do dvora, kde budete mať absolútne súkromie.

Cena nehnuteľnosti je 85 000€

Všetky fotografie domu

Marek Kusý - Realitný maklér

Tel. číslo: +421 915 055 571

e-mail: marekkusy@mojrealitak.sk

Adresa: Dopravná 14, Levice 934 01

Facebook: Realitný maklér - Marek Kusý

Youtube: kusyreality

Instagram: kusyreality

"Každú jednu nehnuteľnosť predávam tak, ako by bola moja vlastná."