Čo všetko je pre
PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI BEZ REALITKY
nutné zaistiť, aby to neskončilo FIASKOM?

Nenechávajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA návod
a zoznam vecí, na ktoré NESMIETE zabudnúť.

Ponuka 2-izbových bytov

Prenájom moderného 2 izbového bytu v centre mesta Levice

Veľké priestranné nepriechodné izby robia byt slnečným a nebudete mať pocit, že ste zavretý v malej kocke. Z obývačky je prístup na veľký balkón, na ktorý je prístup aj z kuchyne. Kuchyňa je nová a plne vybavená spotrebičmi. Nachádza sa v nej aj kuchynský stôl, kde si môžete vychutnať dobrý obed. 


PRENAJATÉ - Prenájom 2-izbového bytu v centre mesta Levice

Rozloha bytu je 68m2. Prenajíma sa aj spolu so zariadeným. Byt je v čiastočne prerobený. Má plastové okná, murované jadro, v kúpeľni je sprchový kút, na podlahách sú parkety, dlažby, stierky v celom byte a nová kuchynská linka.


PREDANÉ - Na predaj 2-izbový byt na Lipníku

Byt má dve nepriechodné izby, ktoré majú na podlahách vybrúsené a zrenovované parkety. Rozloha tohto bytu je 69,44m2 a nachádza sa na prízemí. V celom byte sú vymenené plastové okná, stierky sú v celom byte okrem izieb, čo dáva priestor na zvolenie si stierok alebo nových moderných tapiet. V kúpeľni , ktorá je murovaná sa nachádza vaňa, umývadlo a priestor na práčku. Veľkou výhodou je oddelená toaleta.


PRENAJATÉ

Na prenájom 2-izbový byt na Dopravnej ulici

Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome na 4.poschodí a má rozlohu 57m2.  Súčasťou bytu je špajza, balkón, ktorý je zrekonštruovaný.


AKO PREDAŤ BEZPEČNE NEHNUTEĽNOSŤ

BEZ REALITKY ?

Získaj ihneď zoznam vecí, ktoré ti pomôžu predať nehnuteľnosť bez realitky!