EXKLUZÍVNA PONUKA 

Snažím sa s predávajúcimi čo najviac pracovať na Exkluzívnu zmluvu, lebo viem, že je to pre nich a ich nehnuteľnosť to najlepšie, a tak isto aj kupujúci majú istotu že pre nich spravím 100%.

Na predaj rodinný dom v Leviciach za nadjazdom

Dvojdom, ktorý má tri izby, tri podlažia, rovinatý veľký pozemok a navyše Vám poskytne pokojné a bezpečné prostredie pre Vás a Vašu rodinu. Pôvodný stav Vám dáva možnosť si dom prispôsobiť Vaším potrebám a snom. Len si to predstavte, ráno posedenie na terase, poobede si oddýchnete vo Vašej novej záhrade a večer v tichu a súkromí zaspávate vo svojom novom dome. 

Na predaj rodinný dom Veľký Ďur

Hľadáte už dlho bývanie, ktoré je v tichej lokalite? Nechcete bývať v pôvodnom stave? Tak ste dobre, lebo mám pre Vás rodinný dom vo Veľkom Ďure. Dom je pripravený k okamžitému nasťahovaniu.

Kalná nad Hronom


Na predaj rodinný dom v Hontianskej Vrbici

Ak hľadáte pokojné a ničím nerušené bývanie, tak tento dom je presne pre Vás. Poskytuje prekrásne prostredie, kde si môžete posedieť v altánku a zrelaxovať vo veľkej záhrade. Obec Hontianska Vrbica je malá pokojná dedina, ktorá má cca 600 obyvateľov. Je vzdialená od Levíc a Želiezoviec asi 15 minút autom. Nachádza sa tu pošta, potraviny, materská a základná škola a MHD.


Na predaj rodinný dom v Maďarsku v obci Csatka

Obec Csatka v Maďarsku je obľúbená obec, ktorú navštevujú Rakúšania, Slováci ale aj domáci Maďari. Obec poskytuje ničím nerušené bývanie v prírode. Oblasť je obľúbená najmä u poľovníkov, ale na svoje si prídu aj rybári. Rodinný dom je skôr na sezónne bývanie ale samozrejme sa dá užívať celoročne.


 Na predaj rodinný dom v obci
Hontianske Nemce

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Hontianske Nemce. Dom bol postavený v 60-tych rokoch a je postavený zo zmiešaných materiálov, prevažne z tehly. Strecha ja sedlová pokrytá je škridlou. K rodinnému domu je asfaltová prístupová cesta. Pozemok je mierne svahovitý. K domu prislúcha aj garáž pre jedno auto.


Na predaj rodinný dom v Pozbe

Mám tu niečo aj pre tých, ktorý majú radi kúpele. Rodinný dom v Pozbe je len pár minút od obce Podhájska, kde každoročne chodí niekoľko tisíc turistov. Rodinný dom poskytuje niekoľko možností bývania. Na pozemku sa nachádzajú miestnosti, ktoré sa dajú zrekonštruovať na obytné priestory a prenajímať spomínaným turistom. Dom je oddelený od týchto miestností a stojí samostatne, takže do súkromia Vám nikto zasahovať nebude. 


Na predaj 2-izbový byt so záhradou a záhradným domčekom

Hľadáte niečo medzi domom a bytom? Teraz asi rozmýšľate, ako je to možné alebo či niečo také vôbec existuje ? Pozrite si túto ponuku nehnuteľnosti a samy sa presvedčte.AKO PREDAŤ BEZPEČNE NEHNUTEĽNOSŤ
BEZ REALITKY ?

Získaj ihneď zoznam vecí, ktoré ti pomôžu predať nehnuteľnosť bez realitky!