EXKLUZÍVNA PONUKA 

Snažím sa s predávajúcimi čo najviac pracovať na Exkluzívnu zmluvu, lebo viem, že je to pre nich a ich nehnuteľnosť to najlepšie, a tak isto aj kupujúci majú istotu že pre nich spravím 100%.


Na predaj byt s rozlohou 45 m2 v Leviciach 

Uvažujete nad kúpou útulného bytu, ktorý je zaujímavý svojou dispozíciou, má prírodu doslova pod oknami a je v tichej a priateľskej lokalite?Mám pre vás niečo veľmi zaujímavé. Veď posúďte sami :) 


Byty Viničky - Novostavba v Podlužanoch

Dobrá dostupnosť, výhodné ceny. Byty Viničky sú projekt pre ľudí, ktorí oceňujú byť mimo centra, hľadajú príjemný štandard za dobrú cenu.

Ak hľadáte kvalitné bývanie v okolí Levíc, tak ste ho práve našli. 


Dom v Dolnej Seči Vás presvedčí o tom, že i v tejto lokalite je možné obklopiť sa pokojnou atmosférou a zároveň využívať blízkosť mesta Levice. Rodinný dom v Dolnej Seči ponúka rôzne využitia. Je veľký a na dobrom mieste. Môžete si splniť svoj sen a bývať vo veľkom dome s množstvom miestností alebo dom môžete využiť aj na podnikateľské účely. 


Na predaj rodinný dom v Maďarsku v obci Csatka

Obec Csatka v Maďarsku je obľúbená obec, ktorú navštevujú Rakúšania, Slováci ale aj domáci Maďari. Obec poskytuje ničím nerušené bývanie v prírode. Oblasť je obľúbená najmä u poľovníkov, ale na svoje si prídu aj rybári. Rodinný dom je skôr na sezónne bývanie ale samozrejme sa dá užívať celoročne.


 Na predaj rodinný dom v obci
Hontianske Nemce

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Hontianske Nemce. Dom bol postavený v 60-tych rokoch a je postavený zo zmiešaných materiálov, prevažne z tehly. Strecha ja sedlová pokrytá je škridlou. K rodinnému domu je asfaltová prístupová cesta. Pozemok je mierne svahovitý. K domu prislúcha aj garáž pre jedno auto.


Na predaj rodinný dom v Pozbe

Mám tu niečo aj pre tých, ktorý majú radi kúpele. Rodinný dom v Pozbe je len pár minút od obce Podhájska, kde každoročne chodí niekoľko tisíc turistov. Rodinný dom poskytuje niekoľko možností bývania. Na pozemku sa nachádzajú miestnosti, ktoré sa dajú zrekonštruovať na obytné priestory a prenajímať spomínaným turistom. Dom je oddelený od týchto miestností a stojí samostatne, takže do súkromia Vám nikto zasahovať nebude.