3 kroky ako spoznať dobrého makléra?

03.07.2018

Možno si práve teraz kladiete túto otázku. Nech si nakoniec vyberiete ma, alebo niektorého z kolegov, vyberajte dobre. A podľa čoho? Možno vám napovie pár chytrých rád:

Vyberajte makléra, ktorý svoju profesiu vykonáva. Možno to znie zvláštne, ale je to tak. Mnoho realitných maklérov robí túto profesiu len tak mimochodom, na internete nájdete sotva ich fotografiu, telefón a email. Hľadajte makléra, ktorý preukázateľne svoju prácu robí, má na internete ponuku nehnuteľností, vlastné internetové stránky a ponúka Vám o sebe a svojej práci dostatok informácií.

Iste chcete makléra, ktorý svoju profesiu vie. Rovnaká požiadavka budete mať na svojho doktora pred operáciou. Vyberte si profesionála, ktorý Vám predstaví zoznam aspoň niektorých svojich predaných nehnuteľností a referencie spokojných klientov.

Každý profesionál sa vo svojom odbore vzdeláva. Hľadajte makléra, ktorý na sebe pracuje, neustále sa zlepšuje, navštevuje kurzy a získava praxi. Makléra, ktorý jednoducho vie predávať nehnuteľnosti. Pretože aj v našom odbore platí, že keď dvaja robia to isté, nikdy to nie je to isté. 

A v neposlednom rade hľadajte makléra, ktorý Vám rád proste len nezištne poradia. Chcete poznať trhovú cenu svojej nehnuteľnosti? Potrebujete len s niečím poradiť? Dobrý maklér sa pozná aj podľa toho, že Vám rád poradí. Či sa potom rozhodnete zveriť mu svoju nehnuteľnosť do predaja, to je len na Vašom uváženia.

Chcem zdieľať tento článok 

Váš názor je pre mňa naozaj dôležitý. Veď mojím cieľom je pomáhať vám, ľudom riešiť problémy s nehnuteľnosti a to sa nemení.

Napíšte mi komentár aké ste mali Vy skúsenosti s realitnými maklérmi. 

Kto Vám radí

Dobrý deň, vítam vás na mojej stránke :) Volám sa Marek Kusý a som realitný maklér. Pomáham ľuďom pri predaji a prenájme nehnuteľností a snažím sa vyriešiť všetky problémy spojené s nehnuteľnosťami.
Viac informácii o mne nájdete tu >>>  

Najnovšie články