Klienti sú vždy na prvom mieste

Ľubica Doričová

1 izbový byt v Leviciach

Myslím, že môžem zodpovedne vyhlásiť, že som bola veľmi spokojná so spoluprácou pána Kusého. Bol vždy ochotný poradiť, pomôcť, bol stále v telefonickom kontakte, či už pri hľadaní potenciálnych záujemcov, či potom pri riešení kúpno-predajnej zmluvy, aj pri samotnom odovzdávaní nehnuteľnosti.Určite by som ho odporučila všetkým, ktorí potrebujú pomôcť so svojimi nehnuteľnosťami.

Jarmila Vagačová

Rodinný dom, Beša

Myslím, že keď som zvolila aby nás p.Kusý zastupoval pri predaji nášho domu , zvolila som správne. S jeho prácou sme boli spokojní , bol s nami v kontakte. Je ochotný a myslím, že na to že je to mladý človek svoju prácu si vykonáva profesiálne. Ocenili sme hlavne to, že všetky formality ohľadne predaja domu nám vybavil , poradil kde máme čo odhlásiť apod. Odporúčam čo sa týka nehnuteľností osloviť p.Kusého - poradí, pomôže.

Vojtech Hornyák

Rodinný dom, Hontianska Vrbica

Marek Kusý,
Sprostredkoval mi predaj domu a bol som spokojný. Je pravda že s Marekom sa poznáme roky, veľmi veľa rokov. A práve preto som sa aj obával že ako to celé prebehne. Lebo ako sa hovorí najhoršie sa obchoduje s ľuďmi ktorých dlho poznáme. Ale v tomto prípade opak bol pravdou.
Vybavil Marek všetko čo mal a aj veci navyše čo ho už vo svojej podstate trápiť nemuselo.
Takže ho odporúčam. Ak budete vidieť nehnuteľnosť ktorú ponúka tak budete s Marekom spokojný.
Ale jednu vec by som mu mal vytknúť, aby nebola len samá chvála. Marek mal by si si nechať narásť bradu a fúzy aby si vyzeral staršie ;D 

Veronika Ižoldová

3 izbový byt v Leviciach

Myslím si, že prácu čo robí p. Kusý vykonáva veľmi profesionálne, promtne a spoľahlivo ku spokojnosti zákazníka. Je to fakt veľká pomoc pre človeka napríklad ako som ja, čo nemá s týmito vecami žiadne skúsenosti. Bolo treba niečo vyplniť doložiť poslať vždy bol nápomocný, takže ešte raz veľmi pekne ďakujeme. :-)

Rodina Žieriková

Rodinný dom, Dolná Seč

Ja s manželom sme boli s vašimi službami spokojný. Aj keď niektoré veci dlhšie trvali ale všetko sa vyriešilo. Boli ste vždy ústretový, trpezlivý, ochotný. Viedli ste nás celým procesom predaja. Boli ste našim poradcom ako a čo najlepšie vyriešiť. Sme vám za všetko vďační a ďakujeme vám.
S pozdravom r.Žieriková 

Soňa Ladňáková 

3 izbový byt v Leviciach

Ochotný, šikovný a veľmi trpezlivý pán, ktorý sa snaží pomôcť.
Ďakujeme boli sme veľmi spokojný. 

Pavol Petrík

1 izbový byt v Leviciach

Moja voľba, keď potrebujem riešiť predaj alebo prenájom nehnuteľnosti, odporúčam p. Kusého aj známym. Je to človek, ktorý sa snaží a pracuje pre klienta.