Čo všetko je pre
PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI BEZ REALITKY
nutné zaistiť, aby to neskončilo FIASKOM?

Nenechávajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA návod
a zoznam vecí, na ktoré NESMIETE zabudnúť.

Ponuka pozemkov

Pozemok neďaleko Levíc

Ponúka na predaj pozemok pri Leviciach. Výmera pozemku je 2512m2. Na pozemku sa nachádza viničný dom s malou pivnicou. Pozemok krásne osvetľuje slnko. Členitosť pozemku je rôznorodá teda je aj rovinatý aj svahovitý. Pozemok je prístupný z dvoch strán aj z jednej časti sa dá prísť autom aj z druhej časti sa dá prísť autom. Všetky inžinierske siete sú na pozemku. Z pozemku je pekný výhľad na mesto Levice. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0915 055 571


Pozemok blízko pri Leviciach

Ponúkam na predaj pozemok pri Leviciach. Pozemok krásne osvetľuje slnko. Pozemok je rovinatý až mierne svahovitý. Pozemok je prístupný z jednej strany, k pozemku sa dá prísť autom. Inžinierske siete sú na dosah pozemku. Z pozemku je pekný výhľad. Pre viac informácií volajte na tel. číslo 0915 055 571.


Stavebný pozemok Levice

Ponúka na predaj stavebný pozemok. Pozemok sa nachádza sa nadjazdom. Má rozlohu 884m2 a rovinatý. Inžinierske siete sú pri pozemku cca 5 metrov, takže s privedením nebude žiadny problém. Parcely sú evidované ako zastavené plochy a záhrady. Pozemok je krásne rovinatý a slnečný. Prístupová cesta je asfaltová. Ak by ste chceli stavať rodinný dom pokojne ma kontaktujte pôjdeme sa spoločne pozrieť na pozemok.


Stavebný pozemok Lok

Na pozemku sa nachádza dom je samostatne stojaci. Je postavený s hliny, okná drevené a je pôvodnom stave. Vo vnútri je piecka inak je kompletne vyprataný.
V domčeku sú obytné miestnosti, kuchynka, sklad na uhlie. Na pozemku sa nachádza: voda, plyn, elektrika, žumpa, kopaná studňa. Rozloha pozemku je 3800m2. 


Na predaj pozemok na Tatranskej ulici

Predaj pozemoku v lukratívnej časti mesta Levice. Pozemok je rovinatý, oplotený a prístupný z oboch strán. Na pozemku je možné postaviť dva domy. Inžinierske siete: voda a elektrika sú na pozemku. Rozloha pozemku je 1345m2. Pozemok je dlhý približne 79m a široký 16m. Ľahká prístupnosť do centra mesta a tak isto na cestné výpadovky z mesta. Cena je 60€ za meter štvorcový.


Stavebný pozemok Hokovce

Pozemok má rozlohy: Zastavané plochy 1018 m2, trvalé trávne porasty 2686 m2, celková výmera pozemku je 3704 m2. Pozemok je široký 20,5 metra a dlhý 180 metrov. Na pozemku sa nachádzajú inžinierske siete: obecný vodovod, studňa, elektrika, pri dome plyn, verejná kanalizácia je vybudovaná a pripravená na spustenie - nachádza sa na príjazdovej ceste. Pozemok je rovinatý, čiastočne oplotený a prístupová cesta je asfaltová prístupná aj v zime.

Stavebný pozemok Horná Seč

Ponúkam na predaj pozemky - pre rodinné domy Horná Seč, Horná Seč. Plocha: pozemku 2112m2. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. Na pozemku sa nachádza žumpa.Výhody: tiché prostredie.


Pozemok Pukanec

Ponúkam na predaj pozemok v Pukanci. Pozemok je evidovaný ako záhrady 1113m2 a vinice 1073m2 spolu celková výmera pozemku 2186m2. Je umiestnený mimo zastavaného územia obce a je vhodný pre stavbu malej chalúpky, rekreačného domčeku alebo pre viničný dom. Pohľad z pozemku je krásny, pozeráte sa na krásy Pukanca a jeho okolia. Pozemok je mierne svahovitý. AKO PREDAŤ BEZPEČNE NEHNUTEĽNOSŤ

BEZ REALITKY ?

Získaj ihneď zoznam vecí, ktoré ti pomôžu predať nehnuteľnosť bez realitky!