Marek Kusý - môj realiťák

"Každú jednu nehnuteľnosť predávam tak,
ako by bola moja vlastná." 

Dobrý deň,

Volám sa Marek Kusý a som realitný maklér. Pomáham ľuďom pri predaji a prenájme nehnuteľností a snažím sa vyriešiť všetky problémy spojené s nehnuteľnosťami. 

Som človek, ktorý si svoje sny a túžby plní do bodky. Život beriem optimisticky, a keď sa objavia prekážky, snažím sa ich rýchlo a efektívne odstrániť. Najviac komplikácií prináša pracovný život, ale ak ste už mali dočinenia s mojou prácou, viete, že som človek, ktorý sa rád pobije s problémami. Mojou životnou filozofiou  bolo vždy napredovať a dosahovať vytýčené ciele.

K práci realitného makléra som sa dostal tak povediac zo dňa na deň. Venujem sa jej približne od roku 2014. Od skončenia strednej školy som vystriedal nemálo zamestnaní. Ale keďže som od malička živý typ, ktorý musí neustále niečo robiť a nevie obsedieť na jednom mieste, rozhodol som sa pre cestu podnikania a slobody. A práca realitného makléra je presne taká - rýchla, premenlivá, nezávislá a nikdy neviete, čo vám do cesty prinesie. Moja profesia ma núti stále sa vzdelávať a rozširovať si obzory, a preto som sa rozhodol pre štúdium vysokej školy.

Ohlasy z môjho okolia, no hlavne spokojnosť ľudí, s ktorými som spolupracoval, ma len v tom utvrdzujú, že som si vybral správne. Pre svojich klientov robím vždy všetko, čo je v mojich silách, aby predaj ich nehnuteľnosti prebehol tak, ako si predstavujú. Každú jednu nehnuteľnosť predávam tak, ako by bola moja vlastná. 

Som človek, ktorý najradšej pracuje, keď vidí, že jeho klienti sú spokojní a našli svoje vytúžené bývanie. A preto sa snažím s predávajúcimi, čo najviac pracovať na Exkluzívnu zmluvu, lebo viem, že je to pre nich a pre ich nehnuteľnosť to najvýhodnejšie. 

Predať nehnuteľnosť dokáže dnes (skoro) každý. Avšak predať ju správne, aby predávajúci a kupujúci boli spokojní a aby medzi nimi nevznikal boj, si vyžaduje znalosti, skúsenosti a správne predajné nástroje. Prešiel som radou školení organizovaných Slovenskou Realitnou Akadémiou, ktoré mi napomáhajú, aby som vždy vedel klientom ponúknuť tie najlepšie služby, najnovšie trendy v oblasti predaja nehnuteľností, aby bol predaj pre obe strany zábavou a nie utrpením.

Na osobnom stretnutí sa môžeme porozprávať bližšie o veciach, ktoré Vás konkrétne zaujímajú. Ak by ste mali hocijakú otázku, pokojne ma kontaktujte. 

Pozrite si moju prácu, a keď budete chcieť predať Vašu nehnuteľnosť, viete za kým máte ísť.