Čo všetko je pre
PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI BEZ REALITKY
nutné zaistiť, aby to neskončilo FIASKOM?

Nenechávajte nič na náhodu a stiahnite si ZDARMA návod
a zoznam vecí, na ktoré NESMIETE zabudnúť.

Rodinné domy


Na predaj rodinný dom v Leviciach

Dokončite si tento dom podľa Vašej fantázie. Vyberte si farby, vyberte si kúpeľňu, položte podlahy, zariadte si svoj vlastní šatník, upravte záhradu a už ostáva len jedno nasťahovať sa. Prízemie pozostáva z predsiene, obývačky prepojenej s kuchyňou, špajze, technickej miestnosti, detskej izby, kúpeľne s toaletou a schodiska na podkrovie. Podkrovie čaká na dokončenie.


Na predaj rodinný dom v obci Beša

Ak hľadáte pokojné a ničím nerušené bývanie tak práve táto nehnuteľnosť je pre Vás. Dom pozostáva zo 6izieb, 2x kúpeľňa v jednej je toaleta a vaňa a v druhej toaleta a sprchový kút, 2x kuchyňa, 2x vchody do domu, 2x garáž. Rozloha: zastavané plochy a nádvoria 600m2.


PREDANÉ

Na predaj rodinný dom v obci Dolná Seč

Rodinný dom s hospodárskymi budovami a malým 
1-izbový domom na pozemku. Dom ponúka približne 
14 árovú záhradu. Dom je postavený s nabíjanej hliny a má rozlohy: 1389m2 sú zastavané plochy, 197m2 sú záhrady a pozemok má rozlohu 1586m2.Dolná Seč sa nachádza blízko mesta Levice.


Na predaj rodinný dom v obci Dolná Seč

Kamený rodinný dom sa nachádza s tichej časti obce daleko od hlavnej cesty. Rodinný dom je postavený z kameňa, ktorý má dobré vlastnosti cez leto je v dome príjemný chlad a cez zimu sa v dome udrží príjemné teplo. Pozemok je rovinatý a oplotený a rozloha je 1443m2


Na predaj rodinný dom v obci Tekovský Hrádok

V dome bola urobená čiastočná rekonštrukcia: plastové okná, plastové vchodové dvere, nová kuchynská linka, znižované stropy, nová murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom, oddelená toaleta, nové rozvody vody a odpady vody, nove medené elektrické káble - 380V, nové plynové rozvody, na podlahách sú plávajúce podlahy a dlažby, na stenách sú omietky, kúrenie zemným plynom - gamatky, kanalizácia je riešená žumpou, fasáda je nová škrabaná omietka a nová maľovka, do fasády sa zasahovalo pri výmene plastových okien.


Na predaj rodinný dom v Rybníku

Tento dom má obrovskú terasa, kde si nerušene môžete grilovať, variť, užiť si svoje nič nerobenie. Na druhej strane dom ponúka aj veľkú dieľňu. Dom má veľký mierne svahovitý pozemok, s ktorého je výhľad na okolie Rybníka. Bazén sa do záhrady bez problémov vojde. Rodinný dom má rozlohy: 367m2 sú zastavené plochy a 173m2 sú záhrady. Dom je situovaný v tichej uličke kde je asfaltová prístupová cesta.


Na predaj rodinný dom v Iňa

Rodinný dom je veľmi dobre situovaný nachádza sa v tichej oblasti mimo hlavnej cesty. Prístupová cesta k domu je asfaltová a navyše k domu je garáž takže pohodlne zaparkujete svoje auto v garáži. Dom je postavený z tehly a má rozlohy 942m2 zastavené plochy, 962m2 sú záhrady a 1643m2 je orná pôda. Rodinný dom je v pôvodnom stave čo je dobré lebo dom je rozdelený na tri časti.


Na predaj rodinný dom v radovej zástavbe

Rodinný dom je situovaný v radovej zástavbe, čo sa aj odzrkadľuje na mesačných poplatkoch za dom. Dom bol kolaudovaný v roku 1991 a rekonštrukcia domu bola dokončená v roku 2005. Je postavený z tehly a jeho rozmery sú 227m2 - zastavené plochy a záhrady sú 23m2.Rodinný dom pozostáva z jedného podzemného podlažia a dvoch nadzemných. Dom je celý podpivničený - pivnica sa skladá s letnej kuchyne, potravinovej komory, skladu, chodby a kotolne s práčovňou. Dom sa nachádza v Leviciach.


Rodinný dom na predaj Levice

Dom sa nachádza za nadjazdom. Pozostáva z 3 obytných miestností, kuchyne, kúpeľne, chodby, špajze a malej pivnice a je postavený z tehly. Dom má rozlohy: záhrady 497m2, zastavená plochy a nádvoria 436m2 a celková rozloha pozemku je 933m2. Rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2012, bola vymenená celá sedlová strecha, škridla a aj odkvapové systémy, všetky okná za plastové, znižované stropy na chodbe inak sú stropy zateplené a upravené, stierky v celom dome.


Rodinný dom na predaj Hontianska Vrbica

Rozlohy domu sú: 3707m2 je celková rozloha pozemku, 1002m2 zastavaná plocha pozemku a 2705m2 sú vinice, orná pôda a záhrady. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: natretá fasáda, plot a brána novo natretá, renovované okná - vybrúsené, na novo vytmelené, bezpečnostné dvere, dva vstupy do domu, strecha nie je nová ale je na novo opravovaná, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa nová kuchynská linka, nové dvere do kúpeľne a špajze, pri kuchyni je špajza.


Rodinný dom na predaj Málaš

Rozlohy domu: záhrady majú 2793m2 a zastavené plochy a nádvoria majú 741m2. Rodinný dom prešiel rekonštrukciou: euro okná v celom dome, plávajúce podlahy, dlažby, stierky, znižované stropy s bodovými svetlami, nové rozvody - elektriky, vody a odpady , krb z ktorého sú vyvedené prieduchy do celého domu, nová kuchynská linka, kúpeľňa s rohovou vaňou, fasáda z vonka je úplne nová a zo zadnej strany je dom zateplený.


Veľký rodinný dom na predaj Levice


Rodinný dom je poschodový a úplne podpivničený. Pozostáva zo 6 izieb, kuchyne, kúpeľne spojenou s toaletou, samostatná sprchová miestnosť, predpríprava na druhú kúpeľňu, veľká zimná záhrada, terasa, garáž, podpivničený celý dom. Dom je postavený z tehly a má rozlohy: zastavené plochy 427m2 a celkový pozemok má rozlohu 1260m2.


Rodinný dom blízkosti centre mesta Levice

Dom má typický pôdorys kocky spolu s garážou pre jedno auto a záhradou. Rozlohy: zastavené plochy sú 450m2 a záhrady sú 360m2. Dom pozostáva zo vstupnej haly. Hala sa nachádza hneď pri kuchyni, priečka medzi nimi nie je nosná a preto by sa dal kuchyňa krásne zväčšiť. Bol tu aj priestor na vytvorenie terasy priamo z kuchyne. Ďalej sa v dome nachádzajú tri veľké samostatné izby každá má svoj vlastný vchod takže sú nepriechodné. Do izieb svieti slnko po celý deň sú krásne presvetlené. 


Na predaj rodinný dom vo Veľkom Ďure. 

Dom je postavený z miešaných materiálov. Je postavený na rovinatom a oplotenom pozemku, kde je prístup na pozemku z oboch strán. Prístupová cesta je asfaltová. Rozlohy domu sú 918m2 zastavané plochy, záhrady 890m2 a celková rozloha pozemku je 1808m2. Dom je v pôvodnom stave s minimálnymi úpravami. Súčasťou domu je kuchyňa, pri kuchyni špajza, chodba do domu, obrovská kúpeľňa kde sa nachádza vaňa, sprchový kút a oddelená toaleta, kúpeľňa sa dá krásne dispozične pomeniť a urobiť priestrannú kúpeľňu.


Na predaj rodinný dom v Hokovciach

Na pozemku sa nachádza rodinný dom, ktorý potrebuje kompletnú rekonštrukciu, garáž pre jedno osobné auto, pivnica a hospodárske miestnosti. Pozemok sa nachádza v tichej ulici s parkom. V obci sa nachádza hotel s kaštieľom, ktorý ponúka rôzne atrakcie bowling, kúpalisko s vonkajším aj vnútorným bazénom. Dudince kúpeľné mesto je vzdialené len 2,5km kde je kompletná občianska vybavenosť. Pozemok je v tichej a pokojnej uličke. 


Na predaj rodinný dom v Pukanci

Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plávajúce podlahy, drevené podlahy, dlažby, znížené stropy, omietky, elektrický bojlér, nové rozvody- voda, plyn, nové gamatky, nová sedacia súprava, nábytok. Okná sú pôvodné takisto aj vchodové dvere sú pôvodné. Súčasťou domu sú aj pevná linka, internetové pripojenie, káblová televízia, satelit, komíny na krby, 3 pivnice z toho je jedna vínna pivnica.


Rodinný dom Pukanec na predaj

Rodinný dom má sedlovú strechu a rozlohy sú: zastavené plochy 983m2 a záhrady 603m2. Dom je postavený zo zmiešaných materiálov prevažne sa tam nachádza tehla a dom má tri podlažia. Dom je vo veľkej miere v pôvodnom stave. Prebehli na ňom minimálne úpravy - vonkajšie omietky, nová maľovka. Kúrenie je na tuhé palivá - peterky, okná sú pôvodné drevené majú vonkajšie žalúzie, v dome sa nachádza pivnica, studňa na polievanie a terasa.


AKO PREDAŤ BEZPEČNE NEHNUTEĽNOSŤ
BEZ REALITKY ?

Získaj ihneď zoznam vecí, ktoré ti pomôžu predať nehnuteľnosť bez realitky!